Lot 429
Baker, Het microscoop

250.00 EUR

[{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109a.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109a.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109b.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109b.jpg"},{"image":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109c.jpg","thumb":"https:\/\/cdn.philasearch.com\/A09454\/E01593\/0159300109c.jpg"}]

Baker, H. Het microscoop gemakkelyk gemaakt of Beschryving van de beste en nieuwste microscoopen ... Als mede een berigt van de verbaazende ontdekkingen gedaan met de vergrootglazen. Tweede druk. Amsterdam, Tirion, 1760. (22,5:14,5 cm). Mit 14 tlw. gefalt. Kupfertafeln u. 1 gefalt. Tabelle. 10 Bll., 300 S., 8 Bll. Hldr. d. 19. Jh. mit Rsch., berieben u. bestoßen.

Blake 28; vgl. Roper 10 u. Nissen, ZBI, 202 Anm. (beide die 1. niederl. Ausg.). - Unbeschnitten. Vereinzelt leicht fleckig.